Kontakt do agenta
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C
Bielsko-Biała, Kamienica
Symbol oferty BRN-GS-1218
Powierzchnia 1 224,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, mieszkaniowa jednorodzinna, mieszkaniowo-usługowa
Standard
Wymiary działki 47x27 m
Zagosp. działki niezagospodarowana
Kształt działki prostokąt
Gaz na działce
Woda w ulicy
Dojazd droga utwardzona
Odległość do komunikacji publicznej [m] 150 m
Położenie obrzeża miasta
Prąd w ulicy
Kanalizacja w ulicy
Teren widokowy, w prestiżowej lokalizacji, blisko wielu atrakcji turystycznych, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej.
W tym obszarze miasta nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, w sąsiedztwie luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz obiekty turystyki. Przy braku planu zagospodarowania przestrzennego inwestycje mogą być realizowane na podstawie decyzji o warunkach zabudowy. Przy jej wydaniu decydują istniejące obiekty, ich funkcja i parametry. W tym terenie decyzja może być wydana tak dla zabudowy mieszkaniowej jak i dla obiektów związanych z turystyką ( dla położonej w pobliżu działki zostało wydane pozwolenie na budowę niedużego kompleksu hotelowo-gastronomicznego).
Dojazd asfaltowy, ostatnie - 100m droga utwardzona, gaz na działce, woda, prąd, kanalizacja - ok. 80m.
Polecam, zapraszam na prezentację.
Zgłoś ofertę sprzedaży
Chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość?
Dodaj ją do naszej bazy!
Zgłoś poszukiwanie
Chcesz szybko i bezproblemowo kupić lub nająć nieruchomosć?
Poszukamy
ją za Ciebie!