wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Regionalna Giełda Nieruchomości "RGN"

ul. Barlickiego 25
43-300 Bielsko-Biała
Kontakt: Proszę dzwonić bezpośrednio do agenta przypisanego do oferty.

http: www.rgn.pl
e-mail: rgn@rgn.pl

Naszym partnerem jest homeportal.pl

APARTAMENTY WAKACYJNE PONIŻEJ 4.000,00 ZŁ/M2

Dojazd i otoczenie :  inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowo-turystycznych Polski. Apartamentowiec z widokiem na panoramę Szczyrku, malownicze góry Beskidu Śląskiego: Skrzyczne, Klimczok, i Skalite. Miejsce dla miłośników narciarstwa, osób lubiących wędrówki górskie.

Rodzaj i liczba budynków : zespół apartamentowy składa się z siedmiu segmentów, w każdym dwa wydzielone przestronne dwupoziomowe lokale o powierzchni 86m²i 126m². Zaprojektowany budynek posiada cztery kondygnacje (podpiwniczenie od strony stoku) z poddaszem użytkowym. W podpiwniczeniu budynku znajdują się garaże.

Lokal o mniejszej powierzchni składa się z : wiatrołapu, holu, w.c., salonu z jadalnią i kuchni oraz na półpiętrze : przedpokoju, łazienki, garderoby i dwóch sypialni. Dodatkowo z poziomu parteru istnieje możliwość wyjścia przez taras na teren zielony wydzielony do wyłącznej dyspozycji.

Apartamenty o większej powierzchni składają się z : wiatrołapu, holu, w.c., salonu z jadalnią i kuchni, na półpiętrze : przedpokoju, łazienki, dwóch pokoi oraz na poddaszu : przedpokoju i trzech pokoi. Dodatkowo na piętrze lokale posiadają balkon.

Technologia :budynek wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej z pustaków ceramicznych Porotherm ocieplonych styropianem. Fundamenty, elementy konstrukcji oraz stropy – żelbetowe, monolityczne. Konstrukcja dachu drewniana z dachówką ceramiczną. Wszystkie mieszkania wykończone są w standardzie deweloperskim : wylewka betonowa na podłodze, ściany pokryte tynkami cem.- wap. Stolarka okienna PCV oraz drewniane drzwi wejściowe. Obiekt jest przyłączony do kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Na terenie inwestycji znajduje się studnia głębinowa zaopatrująca mieszkańców w wodę dla potrzeb socjalno-bytowych. W mieszkaniach zainstalowane są dwufunkcyjne kotły wiszące c.o./c.w.u. z zamkniętą komorą spalania opalane gazem ziemnym.

Obiekt jest ogrodzony, z elektryczną bramą wjazdową. Droga wewnętrzna o nawierzchni z kostki brukowej. Mieszkania wyposażone s a w instalację alarmową.

Spełnij swoje marzenia już dziś! Nasz doradca pomoże Ci wybrać kredyt na Twoją kieszeń.

W kilka minut w kilkunastu bankach: · Doradca obliczy Twoją zdolność kredytową, · Znajdzie bank z niską ratą, · Pomoże wybrać najlepszą ofertę.

Obsługę kredytową zapewnia Powszechny Dom Finansowy.

Jeżeli chcesz otrzymać ofertę kredytowania mieszkania, kliknij  TUTAJ 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowych nowych apartamentów w beskidach lub tatrach kliknij www.nowemieszkania.rgn.pl

Jesteśmy członkiem BESKIDY Sieć Biur Nieruchomości


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.

Lokalizacja
ŚLĄSKIE,Szczyrk,Szczyrk
Ulica
Wczasowa
Piętro
od 1 do 2
Cena
od 386000 do 525800
Pokoje
od 3 do 4
Metraż
od 98 do 133
Cena m2
od 3924
Garaż
tak


Oferty


Dane kontaktowe
Marcin Grzybowski t: 602 271 149
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony